Pn - Pt  9:00 - 19:00      Linia pionowa      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     Linia pionowa     Zadzwoń!  696-02-76-76   

O nas

Szanowni Państwo,
 

Przetwórnia Warzyw "Irena" jest firmą rodzinną z kilkuletnim doświadczeniem. Jesteśmy jedną z większych firm w Województwie Zachodniopomorskim. Posiadamy wielu kontrahentów krajowych i zagranicznych i ciągle powiększamy ich grono, z powodzeniem zwiększając wzrost sprzedaży oraz jakość oferowanych produktów, zgodnie z zapotrzebowaniem na nie. Produkty oferowane przez nas w większości wytwarzane są w oparciu o surowiec pozyskiwany w naszym gospodarstwie rolnym. Cały proces technologiczny podlega ścisłej kontroli sanitarno-epidemiologicznej. Wszystkie nasze produkty posiadają atesty
 

Firma powstała na bazie typowego gospodarstwa rolnego. Jeszcze kilka lat temu było to małe przedsiębiorstwo, które z trudnością mogło zagospodarować owoce i warzywa pozyskane w czasie obfitych zbiorów. Bazujemy na produktach własnych, wyprodukowanych we własnym, 42-hektarowym gospodarstwie rolnym. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, czym przyciągamy naszych klientów z kraju i zagranicy. Specjalizujemy się w produkcji i przetwórstwie świeżych owoców i warzyw.
 

Jesteśmy w pełni przygotowani do współpracy z każdą firmą handlową i przetwórczą. Posiadamy własny transport, co umożliwia nam szybkie dostarczenie produktów do kontrahentów. Na bieżąco modernizujemy produkcję z myślą o zaspokojeniu wymogów rynku konsumentów oraz dostosowaniu do norm Unii Europejskiej. Stosujemy system wewnętrznej kontroli jakości zdrowotnej żywności oraz zasady wdrożonego systemu HACCP,a także realizujemy zasady dobrej praktyki (GHP) i dobrej praktyki produkcyjnej (GMP)
 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z naszą firmą.

 przetwórnia owoców i warzyw

przetwórnia warzyw Irena

Kontakt

Mieścimy się:
Chabowo 32,
74-202 Bielice

Zadzwoń:

tel: 696-02-76-76
lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.