Pn - Pt  9:00 - 19:00      Linia pionowa      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     Linia pionowa     Zadzwoń!  696-02-76-76   

Region

Gmina Bielice to niewielka rolnicza gmina, odległa od Szczecina zaledwie o 30 km, zajmuje powierzchnię 84 km2O jej charakterze zadecydowało położenie w rejonie słynnego czarnoziemu pyrzyckiego z przewagą gleb pszenno-buraczanych. Brak szkodliwego dla środowiska przemysłu stwarza wyjątkowo dogodne warunki dla produkcji zdrowej żywności.

 

Bielice


Przedsiębiorstwo "Irena" działa na terenie gminy Bielice. Produkty oferowane przez nas w większości wytwarzane są w oparciu o surowiec pozyskiwany w naszym gospodarstwie rolnym. Żyzne gleby wymagają małej ilości nawozów, co sprawia, że nasze produkty są zdrowe i obfite w witaminy, bez zawartości szkodliwych substancji.

Kontakt

Mieścimy się:
Chabowo 32,
74-202 Bielice

Zadzwoń:

tel: 696-02-76-76
lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.